-->
 • Mirë se vini!

  Nje histori krenare dhe te gatshem per nje te ardhme te shkelqyer Mobileria Palma, ndodhet ne Gjilan Rr.Bujanocit ne kilometrin e pare, eshte qendra e mobiljeve dhe e shperndarjes per te gjithe klientet.

  më të rejat

  Te ne gjeni kualitetin me te larte.

  Lorum ipsum dolor sit amet
  onecece nase magnas.

 • garnitura

  dhoma gjumi

  dhomat e fëmijëve

  tavolina bukës

 • Shërbimet tona

  Interior Design Consultancy for project development
  Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

  Interior Design Concept for Interior arrangement
  Morbi nunc odio, gravida at, cursus nec, luctus a, lorem. Maecenas tristique orci ac sem. Duis ultricies pharetra magna. Donec accumsan malesuada orci. Donec sit amet eros.

  Project detailed by Design Interior
  Etiam cursus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Suspendisse sollicitudin velit sed leo.

  Samples and finishing for a quality interior arrangement
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque sed dolor. Aliquam congue fermentum nisl. Mauris accumsan nulla vel diam. Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet.

  Why hire an Interior Designer?

  Nasetat miaseratsamsgravida atrsus euctus aloecenase magna onec cumsan maleasit aconer el auris fermentus dear laoraliquam leo. Utellusere dolor, dapibus eget, elemensus. Baselei fender baserase elit. Aenean auctor wisi et urna. Aliquam erat volutpat. Duis ac turpisn tegetrum ante eu lacus.

  Quisque nulla.

 • Lokacioni

  Rr.Bujanocit, Kilometri i Parë.

  Tel: +377 44 226 790, +377 44 240 082 Fix: 0280329268
  E-mail: info@palma-mobilje.com

  Na kontakto

  Contact form submitted!
  We will be in touch soon.
 • Rreth Nesh

  Nje histori krenare dhe te gatshem per nje te ardhme te shkelqyer Mobileria Palma, ndodhet ne Gjilan Rr.Bujanocit ne kilometrin e pare, eshte qendra e mobiljeve dhe e shperndarjes per te gjithe klientet.

  Filloj punen ne vitin 2000 si shoqeri tregetare me filiale ne Gjilan dhe Viti. E specializuar ne dizajnin e mobiljeve, Mobileria Palma filloi me 2000 metra katror gjithsej, per tu zgjeruar pastaj. Tani Mobileria Palma eshte e shtrire ne 57000 metra katror ne gjith territorin e Kosoves. Nen idete drejtimin dhe udheheqjen e pronareve, Mobileria Palma tani u be nje nga shoqerite me te medha te shitjes se mobiljieve ne Kosove.

  Mobileria Palma ka nje histori te pasur suksesesh qe tregojne me se miri tranzicionin e saj dramatik nga nje i panjohur virtuale ne nje force treguese ne sektor. Per mese 9 vjet ka ngelur besnike e ketij statuti vizionar. Mobileria Palma Sot: Per me se 9 vjet risi dhe eksperience ne sektorin e mobiljeve Palma eshte bere lider ne sektor per shitjen e mobiljeve cilesore. Ne Gjilan dhe Viti eshte vendndodhja e Salloneve tona, montimit dhe menaxhimit te asaj qe quhet sot.

  Palma eshte gjithmone ne kerkim te vlerave, modeleve dhe aksesoreve me te mire. Palma ofron te gjitha produktet e saj ne Kosove.